INFO

Vše, co potřebujete vědět. Doprava, mapy, občerstvení, parkoviště, otvírací doba areálu, … 

DOPRAVA

VLAK

Ve směru od Pardubic a Kolína zastávka Valy u Přelouče.

Přehled spojení na trase Pardubice – Valy: ZDE
Přehled spojení na trase Přelouč – Valy: ZDE

Pěší trasa nádraží – kostel:

Pěší trasa nádraží – hřiště:

Ve směru od Heřmanova Městce a Přelouče zastávka Valy u Přelouče zastávka.  Na koncerty v kostele lze vystoupit na zastávce Veselí u Přelouče a po červené a zelené turistické značce dojít příjemnou procházkou na místo – délka trasy cca 1,1 km:

Přehled spojení na trase Heřmanův Městec – Veselí u Přelouče – Valy u Přelouče zastávka: ZDE
Přehled spojení na trase Přelouč – Valy u Přelouče zastávka – Veselí u Přelouče: ZDE

Pěší trasa kostel – hřiště:

CYKLOTRASY

Labská, 2, 102, 4041

AUTO

Ve směru od Kolína, Přelouče a Pardubic: silnice I. třídy I/2
Ve směru od Heřmanova Městce a Choltic: silnice II. třídy II/342

PARKOVIŠTĚ

Jedno parkoviště bude umístěno v těsném sousedství areálu hřiště po směru od Přelouče, druhé po směru od Pardubic za autobusovou zastávkou. Na koncerty konané v kostele doporučujeme přijet s minimálně půlhodinovým předstihem. Délka pěší trasy z parkoviště ke kostelu cca 1,8 km. Parkoviště je nehlídané

AREÁL

Areál hřiště i kostela je volně přístupný. Prostor pro festival, který se bude konat v areálu hřiště, bude ohraničen se samostatným vstupem. Zavírací hodina 01:00.

OBČERSTVENÍ

Kuchyně masová i vegetariánská, slaná i sladká. Pivo, víno, cider, točená malinovka, sirupy, voda. A hodně kávy.

UPOZORNĚNÍ

Plnou odpovědnost za děti v celém areálu hřiště nesou rodiče!

Každý návštěvník festivalu obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek, který mu pracovník festivalu upevní na zápěstí. Tento náramek vás opravňuje ke vstupu do areálu s možností jej opustit a opět se kdykoliv vrátit zpět. Identifikační náramek je nepřenosný a při poškození zcela neplatný bez náhrady škody. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do areálu a při namátkových kontrolách prokázat náramkem bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvník vpuštěn do areálu, případně vyveden ven bez náhrady.

Bezpečnost je ve festivalovém areálu (od 14:30 do 00:30) zajišťována ve spolupráci s bezpečnostní službou, která slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni. Pro bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby v rámci jejich kompetencí.

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu vnášet: vlastní občerstvení, vlastní nápoje, skleněné nádoby, láhve, plechovky, hořlaviny, zbraně, drogy a omamné látky, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky vč. skládacích, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery, profesionální fotoaparáty. Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových a foto záznamů a to i pro vlastní potřebu. Ve festivalovém areálu je zakázáno rozdělávání otevřeného ohně, stanování a koupání. Do areálu platí zákaz vjezdu všech vozidel včetně motocyklů a kol bez povolení.

Go Top