VSTUPENKY

Permanentky. Vstupenky na festival i na koncerty v kostele. Vstupné volné i dobrovolné. 

Prodej vstupenek na goout.net a v Putovní pražírně Pardubice (Palackého třída)

Permanentky: limitovaná edice celodenních vstupenek zahrnující všechny koncerty v Kostele sv. Michaela Archanděla a hudební festival. Nákupem permanentky ušetříte 220 Kč. Ke každé navíc náleží jedna káva se zákuskem v pop up kavárně zdarma!
Koupit permanentku

Vstupenky na koncerty v kostele: ojedinělý zážitek, vzhledem k velmi omezenému počtu míst nedoporučujeme nákup odkládat. Cena vstupenky na jednotlivé koncerty 200 Kč.
MAREŠOVÁ YASINSKI RAZAM koupit vstupenku
SISA FEHER & VLADKO MIKLÁŠ koupit vstupenku

Vstupenky na odpolední festival: multižánrová přehlídka interpretů a kapel ve složení, kterým se žádná jiná akce pochlubit nemůže. Vstupné 320 Kč.
Festival na hřišti koupit vstupenku

Zdarma: program v pop up kavárně, dětská zóna včetně divadelních představení, výstavy, besedy, přednášky, pivní zahrádka, dobří lidé a dobrá společnost.

Každý návštěvník festivalu obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek, který mu pracovník festivalu upevní na zápěstí. Tento náramek opravňuje ke vstupu do areálu s možností jej opustit a opět se kdykoliv vrátit zpět. Identifikační náramek je nepřenosný a při poškození zcela neplatný bez náhrady škody. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do areálu a při namátkových kontrolách prokázat náramkem bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvník vpuštěn do areálu, případně vyveden ven bez náhrady.

Go Top